Přípravy nového Domova Boskovice

Přípravy nového Domova Boskovice, probíhají v plném proudu. Je pro nás důležité, aby kromě krásných prostor, byli připraveni také naši zaměstnanci.

Pochopení projevů Alzheimerovy choroby není jednoduché, proto jsme využili divadelní inscenaci Zatmění. Velkolepý příběh J. Bernlefa, který popisuje příběh manželského páru, kterému do života vstoupí zmiňovaná Alzheimerova choroba. Zaměstnanci měli možnost seznámit se s průběhem nemoci a jejími projevy. Je pro nás důležité, aby onemocnění nebylo cizí žádnému pracovníkovi, ať už je to pracovnice úklidu, prádelny či recepce.

Také nás navštívila regionální ředitelka společnosti MSM paní Mgr. Gabriela Bartušková, která naše zaměstnance provedla správným použitím zvedacího zařízení a bude nám sloužit jako koordinátor v oblasti inkontinence.

Našim zaměstnancům se věnujeme také my! V rámci naší skupiny se snažíme jít stále kupředu, pro pečující personál jsme vypracovali nové metodické postupy péče, se kterými zaměstnance domova intenzivně seznamuje vrchní sestra Domova Boskovice Martina Chvátalová.