Náš tým

Jiří Dušek

provozní ředitel

Jiří Dušek má dlouholeté manažerské zkušenosti. Vlastní zkušenost s dostupností sociálních služeb ho dovedla k rozhodnutí vybudovat domov pro seniory, který by poskytoval služby podle jeho představ v důstojném prostředí s využitím všech současných geriatrických odborných znalostí. V letech 2010 -2017 vybudoval a vedl síť Domovů seniorů pod obchodní značkou Anavita. Domovy pod jeho vedením získaly řadu ocenění mimo jiné Certifikace Vážky a Cenu kvality. Pan Dušek byl v roce 2013 oceněn titulem Manager roku v sociálních službách.

Veronika Šilhanová

ředitelka

Veronika je díky svému odbornému vzdělání a dlouholeté praxi v různých pozicích a v různých segmentech sociálních služeb hlavním metodikem a profesním stínem Jiřího Duška. Jejím úkolem je především implementace a kontrola standardů kvality poskytovaných služeb, vzdělávání personálu a řízení komunikace s odbory sociální péče jednotlivých krajských úřadů a MPSV. Veronika bude po otevření DS Boskovice tento domov řídit a po otevření více domovů BeneVita na Moravě se stane regionální ředitelkou.

Lucie Seidlová

asistentka ředitelky

Lucie vystudovala pedagogickou školu v oboru humanitární činnost s absolvováním praxí v domovech pro seniory.

Deset let zasvětila práci osobám se zdravotním a mentálním postižením, kde získala odborné znalosti a díky profesnímu růstu pracovala ve vedoucí pozici.

Právě zkušenosti s vedením a organizační dovednosti může nyní uplatnit na pozici asistentka ředitelky.

Zkušenosti a empatický přístup bude pro výkon tohoto povolání přínosem.

Martina Chvátalová

vrchní sestra

Martina Chvátalová vystudovala SZŠ Prostějov – všeobecná zdravotní sestra. První pracovní zkušenosti nasbírala na lůžkovém oddělení nemocnice Blansko.

Dlouhodobě se věnuje péči o klienty s chronickými defekty a aktivně přednáší v této oblasti na kongresech a seminářích. V posledních letech pracovala jako vedoucí sestra domácí péče, nyní zúročuje své zkušenosti z oboru geriatrie jako vrchní sestra Domova seniorů Boskovice.